Hakkımızda

Vitalin Uluslararası Gıda ve Kimya Ticaret Limited Şirketi olarak Türkiye pazarının yanı sıra Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya ülkelerindeki hedef pazarlarımıza, ürün ve hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyeti odaklı gıda katkı maddeleri ve kimyasallar sağlıyoruz. Biz yeni kurulmuş bir şirketiz, ancak 1997 yılından başlayarak 23 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile müşteri odaklı dinamik bir yapı oluşturduk. Müşterilerimize uluslararası ticari normlarda hizmet sunmak temel hedefimizdir. Globalleşmiş Dünyamızda, uluslararası ticaret tecrübemizle kaynaklarımız ile müşterilerimiz arasında sağlam bir köprü oluşturduk. Zaman ve kaliteli hizmet yönetimimizle müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz. İş ortaklarımız olarak nitelendirdiğimiz müşterilerimiz ile spot çalışmak yerine süreklilik esasına dayalı hizmet vermek misyonumuzdur. Güven esasına dayalı hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızın kazancı ve başarısı, Vitalin International’in ticari varlığının devamlılığını sağlamaktadır.

VITALIN INTERNATIONAL, entegre çözümler sunarak gıda katkı maddeleri ve endüstriyel kimyasallar alanında büyüyen global bir tedarikçi olma yolundadır. Ürün tedariki yanı sıra satış öncesi ve sonrası teknik destek de sunuyoruz. Şirketimiz Mart 2020'de kurulmasına rağmen yaklaşık 23 yıllık pazar tecrübemizle, kaynaktan müşterilerimize tedarik zincirlerini yönetiyoruz. Vitalin International, Türkiye, Çin ve Hindistan’daki iş ortaklarıyla tedarik zincirini en aktif biçimde yönetiyor. Önümüzdeki iki yıl içerisinde de AB pazarında yerimizi alacağız.

 

BİZ KİMİZ

Hem tedarikçilerimize hem de müşterilerimize katma değer yaratan yaklaşımla çalışıyoruz.

Gıda katkı maddeleri ve endüstriyel kimyasallar konusunda dünyanın ana iki kaynağı olarak Çin ve Hindistan'da uzun süreli deneyime sahibiz.

Sürdürülebilirliği global olarak korumak için kaliteli ürünler ve kaliteli tedarik hizmeti ile müşteri odaklı çözüm sunuyoruz.

Satış ve teknik destek hizmetimizin yanı sıra, herhangi bir ürüne kısa sürede ulaşmak için Dünya’nın her yerindeki güvenilir üreticilerle bağlantımız mevcut.

NEDEN VITALIN?

Müşterilerimize maliyet avantajı sunuyoruz.

Müşterilerimizin stok maliyetlerini düşürmek için karma konteyner sevkiyat da yapıyoruz.

Müşterilerimize finansal çözümler konusunda destek veriyoruz.

Global pazarlarda 23 yıllık deneyim ve geniş tedarik ağına sahibiz.

Satışını yaptığımız tüm ürünler müşterilerimiz tarafından kalite onayında geçmiş olanlardır.